رویداد مجازی گالری نمایشگاه واقعیت افزوده تور مجازی 360 درجه رندرینگ نمایشگاه سه بعدی

رویداد مجازی

رویداد مجازی ، مجموعه ای متنوع از سرویس های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده است که میتوان آن را محصولی از دوران همه گیری کرونا برشمرد.
عمده کاربرد این سرویس ، در برگزاری نمایشگاه ها ، گالری ها و جشنواره ها می باشد.
در ادامه سرویس های مختلف، خدمتتان معرفی می گردد.

گالری مجازی تحت وب

در این سرویس، با توجه به نیاز هنرمند، فضایی سه بعدی طراحی گردیده و چیدمان آثار، مطابق میل آرتیست انجام می گیرد، پس از آن، از بخش های مختلف گالری، رندر 360 درجه گرفته می شود و پس از آن، روند برنامه نویسی و افزودن محتواهای چندرسانه ای نظیر عکس، فیلم، متن و pdf، انجام می گیرد.
این سرویس مناسب هنرمندانی است که وب سایت شخصی دارند و با توجه به امکان طراحی نمایشگاه بصورت چندزبانه، میتوانند با داشتن یک گالری مجازی از آثار خود، رزومه خود را قوی تر سازند.
همچنین مناسب هنرمندانی است که آثار دیجیتال خود را تحت NFT به فروش می رسانند که میتوانند با تجمیع آثار NFT خود در یک گالری، به بهتر دیده شدن و فروش آثار خود، کمک کنند.
این سرویس، بر روی تمامی وب سایت ها قرار می گیرد و بر روی تمامی پلتفرم ها، قابل اجرا می باشد.

گالری مجازی تحت وب – نمایشگاه مجازی طلف

نمایشگاه مجازی اینستاگرام

این سرویس، مشابه سرویس گالری مجازی تحت وب می باشد، با این تفاوت که امکان استفاده محتواهایی نظیر فیلم ، متن و pdf، نمی باشد، و صرفا رندرهای 360 درجه نمایشگاه شما در بستر اینستاگرام، به نمایش در می آید.
البته جذابیت این سرویس، آنجایی است که بازدیدکنندگان میتوانند با فعالسازی دوربین جلو خود،
در نمایشگاه مجازی شما، حضور یابند و با آثار شما عکس و فیلم یادگاری بگیرند.
این سرویس، مناسب هنرمندانی است که وب سایت شخصی ندارند و میتوانند نمایشگاه مجازی خود را، در صفحه اینستاگرام برگزار نمایند.
این سرویس، در قالب یک فیلتر اینستاگرام، بر روی پروفایل شما قرار می گیرد.

نمایشگاه سه بعدی اینستاگرام

در این سرویس، بجای استفاده از رندرهای 360 درجه، از فضای سه بعدی طراحی شده برای نمایشگاه، استفاده می شود که به کاربران، امکان قدم زدن در فضای نمایشگاهی را فراهم می کند.
این سرویس نیز، در قالب یک افکت اینستاگرام بر روی پروفایل شما قرار می گیرد و مناسب هنرمندانی است که در اینستاگرام، فعالیت دارند.

نمایشگاه واقعیت افزوده اینستاگرام

این سرویس، تلفیقی در نمایشگاه حقیقی و مجازی است، به این صورت که محتوای هنری دیجیتالی شما، پس از گرفتن دوربین خود بر روی آثار فیزیکی، به نمایش در می آید.
این سرویس مناسب آرتیست هایی است که در طراحی و انتشار آثار هنری دیجیتال و یا فروش آثار دیجیتال خود تحت NFT، فعالیت داشته و امکان برپایی نمایشگاه فیزیکی را دارند.
این سرویس، بخش AR پروفایل اینستاگرام را فعال کرده و QR کد مربوط به آثار، جهت چاپ و استفاده در نمایشگاه فیزیکی، در اختیار شما قرار می گیرد و بازدیدکنندگان با اسکن این بارکد، به دوربین اینستاگرام خود متصل شده و با گرفتن بر روی آثار مختلف ، شاهد تلفیق هنرهای دیجیتال با آثار فیزیکی شما خواهند شد که تجربه ای متفاوت را به بازدیدکنندگان القا می کند.

جشنواره مجازی

در این سرویس، بنابر نظر کارفرما، طراحی و فضاسازی سه بعدی و چیدمان المان های مختلف مورد نیاز، انجام گرفته و رندرینگ 360 درجه از بخش های مختلف، انجام می پذیرد.
پس از آن، روند برنامه نویسی و افزودن محتواهای چندرسانه ای نظیر موسیقی، عکس، فیلم، متن و pdf، انجام گرفته و علاوه بر همه این ها، امکان پخش محتوای زنده از بستر پلتفرم هایی نظیر آپارات، صورت می پذیرد.
سرویس جشنواره مجازی مناسب مجموعه ها و سازمان هایی است که تمایل دارند رویدادهای خود را بصورت مجازی بصورت 360 درجه و به سبکی نو، برگزار نمایند.

جشنواره مجازی - رویش دانشگاهی علم و صنعت ایران
جشنواره مجازی – رویش دانشگاهی علم و صنعت ایران