افکت کریسمس اینستاگرام - بابانوئل را به خانه ی خود بیاورید ! فیلتر اینستاگرام رقص بابانوئل بابانوئل کارتونی انیمیشن بابانوئل

افکت کریسمس اینستاگرام – بابانوئل را به خانه ی خود بیاورید !

کریسمس مبارک !
امیدواریم با افکت جدیدی که به مناسبت تولد حضرت مسیح، آماده شده است، در آستانه سال نو میلادی، لحظات شادی را پیش رو داشته باشید.
شما میتوانید با استفاده از این فیلتر اینستاگرام، بصورت واقعیت افزوده، بابانوئل را به خانه خود بیاورید!

چطور میتوانم از این افکت ، استفاده کنم ؟

ر️وش اول:
برای استفاده از این افکت ، کافی است که به پروفایل اینستاگرام ما مراجعه کنید و از قسمت افکت ها ، فیلتر کریسمس را انتخاب کنید.

روش دوم:
میتوانید با کلیک بر روی دکمه ی زیر ، بصورت مستقیم ، به دوربین اینستاگرام خود متصل شده و از این فیلتر اینستاگرام تورویژن ، استفاده کنید.

توضیحات :
این افکت بصورت یه کاراکتر سه بعدی طراحی شده است، بدین ترتیب، شما برای ظاهر شدن این کاراکتر، ابتدا باید دوربین خود را به روی زمین نشانه گیری کنید، سپس کاراکتر بابانوئل در فضای شما ظاهر شده که شما میتوانید این کاراکتر را کوچک و بزرگ و عقب و جلو کنید.

از دیگر فیلترهای واقعیت افزوده اینستاگرامی تورویژن نیز ، بازدید نمایید !
همچنین میتوانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ، نظرات خود را در مورد این افکت ، برای ما ارسال نمایید و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلی
افکت قهرمانان باشگاه های آسیا استقلال پرسپولیس فینال آسیا

افکت قهرمانان باشگاه های آسیا

بعدی
فیلتر اینستاگرام استقلال تهران افکت اینستاگرام استقلال تهران آبی پوشان پایتخت دربی شهرآورد لوگو استقلال تهران هواداران استقلال

افکت اینستاگرام استقلال تهران

مطالب مرتبط
Total
0
Share