فیلتر جدید اینستاگرام رقص حاجی فیروز افکت جدید اینستاگرام آهنگ عید نوروز 1400 سال نو مبارک تبریک سال نو ارباب خودم سلام علیکم

فیلتر اینستاگرام رقص حاجی فیروز

سال نو ، پیشاپیش مبارک !
اولین افکت اینستاگرامی تورویژن ، به مناسبت نوروز ، منتشر شد.
شما به واسطه این فیلتر اینستاگرام ، میتوانید حاجی فیروز را به خانه ی خود بیاورید و شاهد رقص این کاراکتر ، با آهنگ خاطره انگیز مرتضی احمدی باشید و لحظات شادی را تجربه کنید.

چطور میتوانم از این افکت ، استفاده کنم ؟

ر️وش اول:
برای استفاده از این افکت ، کافی است که به پروفایل اینستاگرام ما مراجعه کنید و از قسمت افکت ها، فیلتر اینستاگرام حاجی فیروز را انتخاب کنید.

روش دوم:
میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر، بصورت مستقیم، به دوربین اینستاگرام خود متصل شده و از افکت اینستاگرام حاجی فیروز، استفاده کنید.

توضیحات :
این افکت بصورت یه کاراکتر سه بعدی طراحی شده است، بدین ترتیب، شما برای ظاهر شدن این کاراکتر، ابتدا باید دوربین خود را به روی زمین نشانه گیری کنید، سپس کاراکتر حاجی فیروز در فضای شما ظاهر شده که شما میتوانید این کاراکتر را کوچک و بزرگ و عقب و جلو کنید.

افکت های جدید اینستاگرام دیگری به مناسبت نوروز در راه است، پس حتما، ما را در شبکه های اجتماعی، دنبال کنید.

از دیگر فیلترهای واقعیت افزوده اینستاگرامی تورویژن نیز ، بازدید نمایید !
همچنین میتوانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ، نظرات خود را در مورد این افکت ، برای ما ارسال نمایید و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلی
روز مهندس مبارک تبریک روز مهندس افکت اینستاگرام ایرانی کیک روز مهندس فیلتر روز مهندس استیکر

روز مهندس مبارک !

بعدی
فیلتر اینستاگرام استیکرهای نوروزی افکت های جدید اینستاگرام استیکر عید نوروز 1400 سال نو مبارک تبریک سال نو استودیو تورویژن

فیلتر اینستاگرام استیکرهای نوروزی

مطالب مرتبط
Total
0
Share