تور مجازی آرامگاه خیام نیشابوری روز 28 اردیبهشت بزرگداشت خیام نیشابوری

تور مجازی آرامگاه خیام نیشابوری

به مناسبت فرا رسیدن 28 اردیبهشت روز بزرگداشت خیام نیشابوری ، شاعر پرآوازه ی ایران ، تور مجازی آرامگاه ایشان در بستر اینستاگرام ، تقدیم حضورتان می گردد.
شما میتوانید با این فیلتر اینستاگرام، از تور مجازی آرامگاه خیام نیشابوری ، بصورت 360 درجه ، بازدید نمایید و حتی از آن ، در استوری های اینستاگرام خود ، استفاده کنید.


چطور میتوانم از این افکت ، استفاده کنم ؟

ر️وش اول:
برای استفاده از این افکت ، کافی است که به پروفایل اینستاگرام ما مراجعه کنید و از قسمت افکت ها ، فیلتر آرامگاه خیام را انتخاب کنید.

روش دوم:

میتوانید با کلیک بر روی دکمه ی زیر ، بصورت مستقیم ، به دوربین اینستاگرام خود متصل شده و از این فیلتر اینستاگرام تورویژن ، استفاده کنید.

توضیحات :
این افکت بصورت تعاملی طراحی شده است ، بدین ترتیب که شما با فعال کردن دوربین جلو گوشی خود، میتوانید بصورت واقعیت افزوده در آرامگاه این شاعر بزرگ حضور یابید و از خودتان ، عکس و فیلم یادگاری بگیرید !

نکته :
جهت استفاده از این افکت ، از بروز بودن نرم افزار اینستاگرام خود ، مطمئن باشید. 

از دیگر فیلترهای واقعیت افزوده اینستاگرامی تورویژن نیز ، بازدید نمایید !
همچنین میتوانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ، نظرات خود را در مورد این افکت تورویژن ، برای ما ارسال نمایید و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید .

2 نظر
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلی
افکت اینستاگرام منظومه شمسی برای کودکان | آموزش سیارات منظومه شمسی بصورت واقعیت افزوده | فیلتر اینستاگرام سیاره های منظومه شمسی | روز جهانی نجوم بچه مهندس

افکت اینستاگرام منظومه شمسی

بعدی
جشنواره رویش دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران نمایشگاه مجازی رویش دانشگاه علم و صنعت ایران

جشنواره رویش دانشگاهی | دانشگاه علم و صنعت ایران

مطالب مرتبط
Total
0
Share