افکت اینستاگرام تیم ملی فوتبال ایران | فیلتر اینستاگرام تیم ملی ایران | افکت هواداری تیم ملی | افکت اینستاگرام Iran National Team شیپور تیم ملی کلاه تیم ملی کلاه هواداری فوتبال ایران شیپور تیم ملی ایران

افکت اینستاگرام تیم ملی ایران

افکت اینستاگرام تیم ملی ایران

در آستانه رقابت حساس ایران و عراق در مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 ، این افکت اینستاگرام ، جهت حمایت از تیم ملی ، در استودیو تورویژن طراحی شده است.
هم اکنون شما میتوانید با استفاده از فیلتر اینستاگرام تیم ملی ایران ، از اکسسوری های مختلف هواداری استفاده نموده و از تیم کشور عزیزمان ، حمایت کنید.

چطور میتوانم از این افکت ، استفاده کنم ؟

ر️وش اول:
برای استفاده از این افکت ، کافی است  که به پروفایل اینستاگرام ما مراجعه کنید و از قسمت افکت ها ، فیلتر اینستاگرام Iran National Team را انتخاب کنید.

روش دوم:

میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر ، بصورت مستقیم ، به دوربین اینستاگرام خود متصل شده و از این افکت جذاب اینستاگرامی ، استفاده نمایید.

توضیحات :

این افکت بصورت تعاملی طراحی شده است ، بدین ترتیب که شما با فعال کردن دوربین جلو گوشی خود، میتوانید بصورت واقعیت افزوده ، از اکسسوری های مختلف هواداری ، استفاده نمایید و با ضربه زدن روی صفحه ، حالت های مختلف آن را تجربه کنید.
همچنین با نگه داشتن انگشتتان بر روی صفحه ، عینک هواداری پدیدار میشود و با ضربه زدن بر روی کلاه یا عینک هواداری ، رنگ آنها نیز ، تغییر میکند.
با فعال کردن حالت شیپور نیز ، حال و هوای صدای ورزشگاه ، تداعی می گردد.

نکته : جهت استفاده از این افکت ، از بروز بودن نرم افزار اینستاگرام خود ، مطمئن باشید.

پیش بینی شما از نتیجه این دیدار حساس چیست ؟
شما میتوانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ، نظرات خود را در این زمینه ، برای ما ارسال نمایید ، همچنین در خصوص افکت های ورزشی بعدی ، پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
Total
0
Share