فیلتر اینستاگرام روز بزرگداشت کوروش بزرگ در پاسارگاد

روز بزرگداشت کوروش بزرگ

به مناسبت 7 آبان، روز بزرگداشت کوروش بزرگ، ۲ فیلتر اینستاگرامی در استودیو تورویژن ‌طراحی شده و تقدیم حضورتان می گردد.

شما با فیلتر اینستاگرام نخست، Cyrus the Great ،میتوانید مدل سه بعدی آرامگاه کوروش بزرگ به همراه سخنان ایشان را بصورت واقعیت افزوده تماشا نمایید.

چطور میتوانم از این افکت ، استفاده کنم ؟

ر️وش اول:
برای استفاده از این افکت ، کافی است  که به پروفایل اینستاگرام ما مراجعه کنید و از قسمت افکت ها ، فیلتر Cyrus the Great را انتخاب کنید.

روش دوم:

میتوانید با کلیک بر روی دکمه ی زیر بصورت مستقیم، به دوربین اینستاگرام خود متصل شده و از این فیلتر اینستاگرام تورویژن ، استفاده کنید.

همچنین شما با دومین فیلتر اینستاگرامی طراحی شده Tomb of Cyrus ³⁶⁰ میتوانید از تور مجازی آرامگاه کوروش کبیر در پاسارگاد بصورت 360 درجه، بازدید نمایید و حتی از این تصاویر، در استوری های اینستاگرام خود، استفاده کنید.

چطور میتوانم از این افکت ، استفاده کنم ؟

ر️وش اول:
برای استفاده از این افکت ، کافی است  که به پروفایل اینستاگرام ما مراجعه کنید و از قسمت افکت ها ، فیلتر Tomb of Cyrus ³⁶⁰ را انتخاب کنید.

روش دوم:

میتوانید با کلیک بر روی دکمه ی زیر بصورت مستقیم، به دوربین اینستاگرام خود متصل شده و از این فیلتر اینستاگرام تورویژن ، استفاده کنید.

توضیحات :
این افکت بصورت تعاملی طراحی شده است ، بدین ترتیب که شما با فعال کردن دوربین جلو گوشی خود، میتوانید بصورت واقعیت افزوده در آرامگاه کوروش در پاسارگاد حضور یابید و از خودتان ، عکس و فیلم یادگاری بگیرید !

نکته :
جهت استفاده از این افکت ، از بروز بودن نرم افزار اینستاگرام خود ، مطمئن باشید. 

از دیگر فیلترهای واقعیت افزوده اینستاگرامی تورویژن نیز ، بازدید نمایید !
همچنین میتوانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ، نظرات خود را در مورد این افکت تورویژن ، برای ما ارسال نمایید و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلی
جشنواره مجازی حرکت دانشگاه علم و صنعت ایران

جشنواره مجازی حرکت | دانشگاه علم و صنعت ایران

بعدی
فیلتر اینستاگرام تو افکت اینستاگرام تو

فیلتر اینستاگرام تو

مطالب مرتبط
Total
0
Share