تورویژن | تور مجازی | تورمجازی | واقعیت مجازی در ایران | واقعیت افزوده در ایران | تور مجازی در ایران | افکت های استوری اینستاگرام

درباره ما

با تورویژن ، حرفه ی خود را بصورت واقعی در دنیای مجازی به نمایش بگذارید !

استودیو تورویژن ، ارائه دهنده ی متفاوت ترین خدمات واقعیت مجازی 360 درجه و واقعیت افزوده در ایران می باشد که از سال 1398 فعالیت خود را با ارائه ی تور مجازی 360 درجه آغاز نمود.


در همان ابتدا ، تورویژن سعی در ارائه متفاوت تورهای مجازی 360 درجه داشت و با گزینه هایی نظیر چندزبانه بودن تورهای مجازی بصورت Realtime، طراحی ریسپانسیو ، نریشن و … ، خدمات خود را از سایر فعالین حاضر در این حوزه ، متمایز نمود.

ارائه تور مجازی سیواک ، بصورت دو زبانه همراه با نریشن دو زبانه و طراحی ریسپانسیو

هم اکنون از جدیدترین گزینه های جذاب تورویژن ، میتوان به ارائه تور های مجازی 360 درجه در بستر نرم افزارهایی نظیر فیسبوک و اینستاگرام و قرارگیری بر روی صفحات مجازی مشتریان ، بدون نیاز به راه اندازی وب سایت ، اشاره نمود.


گزینه پشتیبانی زنده تصویری و صوتی تورهای مجازی نیز ، یکی دیگر از گزینه های جذاب می باشد.

پس از همه گیری ویروس کرونا و تعطیلی مراکز گردشگری و تفریحی که اساس کار تور مجازی است ، تورویژن با رویکردی نوین و پیشتاز ، به اولین سرویس دهنده ی گالری مجازی و نمایشگاه مجازی 360 درجه در ایران مبدل شد که با گالری مجازی طلف – مجموعه عکس های سعید عبداللهی ،
در فروردین 1399 ، دسته بندی جدیدی در خدمات تورویژن ، تحت عنوان رویداد مجازی شکل گرفت که اساس آن ، مدلسازی سه بعدی و دلخواه و متناسب با موضوع رویداد و رندرینگ 360 درجه است.

همزمان با سرویس گالری مجازی ، تورویژن به دنیای واقعیت افزوده اینستاگرام قدم گذاشت و به اولین سرویس دهنده خدمات واقعیت افزوده اینستاگرام در ایران مبدل شد و با دریافت تاییدیه های لازم از فیسبوک و اینستاگرام ، بیش از دو سال است که به طور حرفه ای ، به طراحی افکت اینستاگرام بصورت اختصاصی برای مشتریان می پردازد.

تورویژن با ارائه خدمات واقعیت افزوده در ایران ، میتواند به سهولت خریدهای اینترنتی و بالا بردن ضریب اطمینان خرید مشتریان ، کمک کند و مفتخر است که این خدمات را بدون نیاز به هزینه های زیاد ساخت اپلیکیشن اختصاصی ، تحت وب ارائه می دهد.