فیلتر رنگی Light اینستاگرام افکت رنگی اینستاگرام ویرایش عکس افکت زیبایی اینستاگرام دیبالا یوونتوس عکس دیبالا فیلتر رنگی لایت اینستاگرام افکت رنگی light

فیلتر رنگی لایت اینستاگرام

فیلتر رنگی Light اینستاگرام افکت رنگی اینستاگرام ویرایش عکس افکت زیبایی اینستاگرام دیبالا یوونتوس عکس دیبالا فیلتر رنگی لایت اینستاگرام افکت رنگی lightفیلتر رنگی Light اینستاگرام افکت رنگی اینستاگرام ویرایش عکس افکت زیبایی اینستاگرام دیبالا یوونتوس عکس دیبالا فیلتر رنگی لایت اینستاگرام افکت رنگی light

فیلتر رنگی لایت اینستاگرام
از آنجایی که ماهیت اصلی نرم افزار اینستاگرام ، ویرایش و اشتراک گذاری تصاویر می باشد ،
فیلترهای تصحیح رنگ که به آنها ، فیلتر رنگی اینستاگرام نیز گفته می شود ، همچنان جایگاه ویژه ای در میان کاربران دارند .
شما کاربران علاقه مند به این سبک افکت ها ، می توانید با مراجعه به بخش فیلتر رنگی اینستاگرام ، از این دسته افکت ها که در استودیو تورویژن طراحی گردیده ، بازدید و استفاده نمایید.

چطور میتوانم از این افکت ، استفاده کنم ؟

ر️وش اول:
برای استفاده از این افکت ، کافی است که به پروفایل اینستاگرام ما مراجعه کنید و از قسمت افکت ها ، فیلتر رنگی Light را انتخاب کنید.

روش دوم:
میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر ، بصورت مستقیم ، به دوربین اینستاگرام خود متصل شده و از این افکت جذاب اینستاگرامی ، استفاده نمایید.

توضیحات :
این افکت بصورت تعاملی طراحی شده است ، بدین ترتیب که شما با ضربه زدن روی صفحه ، میتوانید از تونالیته رنگ های مختلف موجود در این فیلتر ، استفاده نمایید.

نکته : جهت استفاده از این افکت ، از بروز بودن نرم افزار اینستاگرام خود ، مطمئن باشید.

دیدگاه شما در خصوص این افکت چیست ؟
شما میتوانید از طریق فرم زیر ، نظرات خود را در این زمینه ، برای ما ارسال نمایید ، همچنین در خصوص افکت های رنگی بعدی ، پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
Total
0
Share